Herkese tekrardan Merhabalar.

Uzun zaman oldu yazmayalı emin olun bu sürede bir çok yer denedik ama hiçbiri bahsetmeye değer değildi maalesef. Antalyalezzetleri.com olarak yeni bir kampanya başlattık siz merak ettiğiniz mekanı söylüyorsunuz biz sizin için deneyip burada paylaşıyoruz. Böylelikle ilk gidişte bir hüsranla karşılaşma derdinize son veriyoruz. İlk öneriler twitter’dan geldi. E bize de deneyip size sunmak kaldı.

Komşuköy, Güzeloba Mahallesi’nde açılan yeni bir mekan. Önünde park yeri mevcut bebekli engelli misafirler için gayet kullanışlı bir girişe sahip. İşletme sahibi Erdoğan bey her müşterisini kapıda karşılıyor. Komşuköy’ün samimiliği daha bizi kapıda yakaladı. Kendisi mekanı yaratırken de hiçbir iç mimarla çalışmamış. Diledikleri gibi bir yer oluşturmuşlar ve gayet de başarılılar. Göz yormayan güzel bir dekorasyona sahip.

Başlangıç olarak masamıza gelen el yapımı ekmek, zeytin ezmesi, acuka ve köz domates çok lezzetti.

Çorba olarak kremalı sebze çorbası istedik çünkü mekanlarda rastlamak artık çok zor.

Hiçbir sebze tadı diğerine baskın gelmemiş olması çok iyiydi. Ana yemek olarak Alaturka pizza ve Komşuköy köfte denedik. Ben köfteye ba-yıl-dım. İlk olarak köftesi ev köftesi tadı enfes altındaki beğendi daha da güzel neden derseniz gerçek patlıcandan. Bunu biraz iri bırakılmış patlıcanlardan ve lezzetinden hemen anlıyorsunuz. Alaturka pizzası ince hamurlu ve lezzetliydi ama çok farklı bir yanını göremedim. Erdoğan beyin ikram ettiği Kaymaklı kayısı ve incir tatlısını denemeden gitmeyin. Mekan öğlenleri çalışanlara yönelik sulu yemek ve hafta sonları brunch’da çıkarıyor. En yakın zaman zamanda gidile!!

Son olarak Erdoğan Bey Komşuköy Mutfak ile ailenizle, dostlarınızla çekinmeden gidebileceğiniz  sıcak samimi bir mekan sunmuş bizlere.

admin On Mart - 20 - 2015

Cevap Gönder


  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube

Norwaydating ... ad

norwegian brides Meeting single people coming from Norway, Kansas ...

yorukyemegi

Yoğurtlu Yörük Ka

Malzemeler 3 kilo kuzu eti 3 adet orta boy soğan 1 su bardağı ...

kzlsllet2

Elmalı usulü Kız

Elmalı İlçesi Antalya’nın geleneklerini korumayı başaran nadir yörelerinden. Elmalı’da gerek ...

gombetepsifirin

Gömbe usulü tepsid

Gömbe, Antalya’nın Elmalı İlçesi yakınlarında bir yayla beldesidir. Serin havası ...

taskapama

Tas Kapama

Malzemeler; 750 gram parça kuzu eti 2 su bardağı pirinç 2 çorba kaşığı ...