Kemer’de Deniz Caddesi üzerindeki Olimpos Otel’in üst katında hizmet veren Terrace Restoran, deniz ürünlerine bu yıl kırmızı eti de ekledi. 60 kişilik oturma kapasitesine sahip restoran, büyüleyici bir manzaraya sahip.

Terrace, deniz ürünleri konusunda hayli iddialı. Barbun, Grida, Deniz levreği, Çipura ve Mercan gibi balıkları günlük, taze bulmanız mümkün. Kalamar Izgara ve Ahtapot Izgara’yı mutlaka tatmalısınız.

Mezeler ve ara sıcaklar zengin; Kalamar Tava, Kalamar Izgara, Karides Tava, Ahtapot Salata, Deniz Börülcesi, Patlıcan Salata, Roka Salatası, Tavuk Salatası, Ton Balıklı Salata, Akdeniz Salatası bunlardan bazıları.

Terrace, et ürünlerini mönüsüne bu yıl ekledi, ancak hayli iddialı.

Meksikan, Tea-Bone, Bernas ve Torneda Steak’larin yanı sıra, Kuzu şiş, kuzu pirzola ve köfte ve Fajita çeşitleri beğeniliyor.

Çocuklar için de Hamburger, sosis cips, mönüleri var. Ya da dilerseniz istediğiniz mönüden “yarım porsiyon” sipariş verebilirsiniz.

Merak edenler için fiyatları belirtelim; Porsiyon Levrek ya da Çipura’yı 25 TL. Kalamar Izgara 18, Ahtapot Izgara 16 TL. Deniz mezeleri 10, diğer mezeler ise 7 TL. Steak’lar 38, kuzu şiş 25, köfte 20 TL.

admin On Mayıs - 4 - 2015

1 Yorum

  1. Kadir diyor ki:

    Kemer bölgeisnde Ulupınar dışında ilgi çekici bir yer yok. Maalesef mekanlar çok vasat. Ulupınar’da gittikçe ticaretleşiyor ve kalite düşüyor. Hijyen ve hizmet kalitesi düşük. Garsonlar bakımsız. İlgililerin dikkatine.

Cevap Gönder


  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube

Russian Women Dating

russian women dating -Personals. com website where you may locate ...

Brides For Sale as w

is actually made for you to locate the very best ...

Brides For Sale as w

is actually made for you to locate the very best ...

Brides For Sale as w

is actually made for you to locate the very best ...

Single Romanian Wome

International courting is actually often related to far-away as well ...