ANFAŞ’tan kahvaltı severleri mutlu edecek bir festival müjdesi geldi. BRUNCHERSFEST.

 

ANFAŞ Fuarcılık tarafından 05-08 Eylül 2019 tarihlerinde organize edilecek olan BrunchersFest, Antalyalılara Türk kültüründe önemli bir yer tutan kahvaltı kültürünü festival havasında yaşatmayı hedefliyor.

 

Türk mutfağında önemli yere sahip olan ve sağlığa faydaları uzmanlar tarafından da kanıtlanan kahvaltı öğününün nesiller boyu geleneksel örneklerinin çağdaş yaklaşımlar içinde sunulacağı BrunchersFest ile nihai tüketici, tedarikçi ve perakendecileri bir araya getirecek.

22-30-ilan

Türk kahvaltı kültürünün tüm örneklerinin yer alacağı etkinlik, hemen her bölgeden birbirinden lezzetli özel ürünleri Anfaş Fuar ve Kongre Merkezi’nde tüketiciyle buluşturacak. Bayilik fırsatına da imkan sağlayacak olan organizasyonda tüketicinin yanı sıra hızlı tüketim kanalları, üst segment tedarikçiler, kahvaltı sunan kafeler, fırınlar, pastaneler, bistroların da ürünlerini tüketici ile buluşturması hedefleniyor.  Küçük esnafın ticari döngüsünü yükseltmeyi ve ekonomiyi canlandırmayı amaçlayan BruchersFest ile nihai tüketiciye uygun fiyatlı, taze ve farklı marka kahvaltılık gıda ve tadlara ulaşacak.

brunchinsta2

 

Hedef 35 Bin Ziyaretçi

 

Eylül ayında kapılarını açmaya hazırlanan, yerli-yabancı çok sayıda ziyaretçiye hitap edecek şekilde organize edilen bu renkli organizasyon çeşitli workshop ve etkinliklerle katılımcılara unutulmaz bir kahvaltı şöleni yaşatacak. Kahvaltı öğününün tüm örnekleri ve çeşitlerinin geniş bir yelpazede  sunulacağı organizasyon ile 35 bin ziyaretçiye ulaşılması planlanıyor.

admin On Haziran - 27 - 2019

Cevap Gönder


  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube

Cash Advance Lansing

Undefined mark: HTTP_USER_AGENT Loans coming from 3rd party loan providers are ...

2

Kahvaltı Festivali

Seher Özen Karadeniz ANFAŞ Fuarcılık ve Kongre Merkezi tarafından; Türk mutfak ...

tepe

Vanilla Lounge Kalei

Herkese Merhaba. Uzun zaman oldu yazmayalı yine, ama farklı lezzetleri bulmanın ...

yorukyemegi

Yoğurtlu Yörük Ka

Malzemeler 3 kilo kuzu eti 3 adet orta boy soğan 1 su bardağı ...

222

Çay-Tea's Lunchroom

Sakin Ol Çayı ve Çay Kafeyi Seviyoruz Resimde de söylediği ...