Onbir Ayın Sultanı mübarek Ramazan ayı geldi… Bu mübarek ayda Antalya’daki restoranlar, şehir otelleri ve kafeler de menülerini Ramazan ayına göre hazırladı ve süsledi.

İşte Antalya’da Ramazan ayı boyunca tercih edebileceğiniz 7 mekan…

Nar Bistro

Konuklarına eşsiz bir Akdeniz manzarası sunan mekan, Ramazan ayı boyunca fiyatları 65 ile 80 lira arasında değişen 4 farklı iftar menüsü sunuyor.

Menüsünde 13 çeşitten oluşan iftarlık tabağı, çorba, mevsim salatası, tatlıların ve limitsiz meşrubatın bulunduğu Nar Bistro’nun ana yemeklerinde ise Robespierre, tavuk sote, mantar soslu piliç, ızgara köfte ve çoban kavurma gibi seçenekler bulunuyor.

Rezervasyon: 0 (242) 247 68 68

nar 

Rixos Downtown Hotel

Antalya’nın önemli şehir otellerinden olan Rixos Downtown Ramazan ayına 8 farklı seçenek ile giriyor… 15 kişi ve üzeri gruplar için 7 farklı iftar menüsü sunan Rixos, münferit müşterileri içinse açık büfe seçeneğini sunuyor. Gruplar için 75 ile 100 lira arasında değişen fiyatlar ile herkese hitap eden işletme, münferit müşterilerine ise açık büfe seçeneğini 65 liradan oluşuyor.

Rezervasyon: 0 (242) 249 49 49

 rixos

Adar Balık

Konyaaltı Sahil Yolu’nda bulunan Adar Balık, Ramazan ayı boyunca misafirlerine ana yemeklerinde et ve balık bulunan seçenekler sunuyor. Fiyatları 50 ile 60 lira arasında değişen işletmenin menüsünde, iftarlık tabağı, çorba, salata, tatlı ve meyve de bulunuyor. Akdeniz’in iyot kokusunu duyabileceğiniz kadar denize yakın olan mekan, lezzetlerini manzarasıyla da tatlandırıyor.

Rezervasyon: 0 (242) 228 49 49

 adar

Lara Balık Evi

Antalya’nın önemli lezzet noktalarından biri olan Lara Balık, Ramazan ayı boyunca 60 liralık menüsüyle misafirlerini ağırlayacak. İftarlık tabağı, çorba, salata, tatlı, meyve ve günlük olarak değişen ana yemek seçeneği bulunan mekan, akşamüzeri Torosların üzerinden batan güneşi seyrederken iftarınızı yapabileceğiniz güzel bir lezzet noktası olarak öne çıkıyor.

Rezervasyon: 0 (242) 313 13 99

 larab

Su Otel

Menüsünde 16 çeşitten oluşan iftarlık tabağı, çorba, ara sıcak, salata, tatlı ve limitsiz meşrubat bulunan Su Otel, ana yemekte de iç pilavlı kuzu tandır sunuyor. Lezzetli menüsü ile Ramazan’da ağızları tatlandıracak olan işletmenin menü fiyatı ise 75 lira. İftar sırasında Su Otel’in manzarası da sizlere eşlik edecek.

Rezervasyon: 0 (242) 249 07 00

su

Akra Hotel

Akra Hotels Ramazan boyunca misafirlerine çeşitli alternatifler sunuyor. Otel içerisinde yer alan Panora Restoran’da açık büfe hizmet veren işletme, yetişkinler için 75 lira, 06 ile 12 yaş arası çocuklar 37,50 lira ve 0 ile 6 yaş içinse ücretsiz hizmet veriyor.

Ayrıca otel içerisindeki Pablito Bistro da konuklarına 3 ayrı menü alternatifi sunuyor. 75 ile 85 lira arasında değişen fiyatlarla sahip olan mekan, iftariye tabağı, çorba, zeytinyağlılar, ara sıcak, tatlı ve meyve olan menüde ana yemeklerde ise Sebzeli Piliç Sarma, Osmanlı Kapaması ya da Kuzu Tandır tercih edebiliyorsunuz.

Son olarak gruplar için özel olarak 5 ayrı iftar menüsü hazırlayan Akra Hotel, 60 ile 90 lira arasında değişen fiyatlarla gruplara hizmet veriyor.

Rezervasyon: 0 (242) 310 99 99 / Pablito: 0 (242) 316 20 40

 akra

Günaydın Antalya Kebap & Kasap Steakhouse

Eski Lara Yolu üzerinde bulunan Günaydın’da iftara özel menü hazırlayan mekanlardan. 8 çeşit iftariyelik tabağı, çorba, salata, tatlı ve 4 çeşit ana yemekten oluşan menüsünü 90 liradan sunan işletme, nezih bir ortamda sizleri Ramazan’da iftara bekliyor.

Rezervasyon: 0 (242) 323 89 89

gunaydin

admin On Mayıs - 14 - 2017

Cevap Gönder


  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
5

Tadım ustaları Pa

Chaine des Rotisseurs Antalya üyeleri Paçacı Şemsi’de düzenlenen yemekte bir ...

serin22

HAVUÇ TARATORLU SER

Antalyalı Yemek Bloggerlerı En Sevdikleri Tariflerini AntalyaLezzetleri İçin Yazdı… “Antalya’da yaşayan, ...

patlicansalatasi

PEKMEZLİ PATLICAN S

Antalyalı Yemek Bloggerlerı En Sevdikleri Tariflerini AntalyaLezzetleri İçin Yazdı… “Antalya’da yaşayan, ...

kabak

KIŞ KABAĞI DOLMASI

Antalyalı Yemek Bloggerlerı En Sevdikleri Tariflerini  AntalyaLezzetleri İçin Yazdı…   “Antalya’da yaşayan, ...

kurabiye33

Zeytin Yapraklı Kur

“Antalya’da yaşayan, Antalya’yı yaşayan” 11 yemek bloggerıyla aynı masa etrafında ...